Influencer: Building Your Personal Brand in the Age of Social Media

book 9

دانلود کتاب Influencer: Building Your Personal Brand in the Age of Social Media

“من به هرکسی که به زندگی آنلاین علاقه مند است بسیار توصیه می کنم این کتاب را تهیه کند، بنشیند و یادداشت برداری کند زیرا شما می خواهید حرفهای بریتنی را بشنوید”
ایسکارا لورنس، مدل در اینستاگرام
اگر تا به حال از طریق فید اینستاگرام خود گشت زده اید و فکر کرده اید، من لباس می پوشم، نان تست آووکادو می خورم و غروب خورشید را دوست دارم، چرا کسی نمی تواند به من پول بدهد تا بهترین زندگی ام را داشته باشم؟ این کتاب برای شماست . . .

این کتاب راهنمای کامل اینفلوئنسر شدن در اینستاگرام را به شما نشان می دهد

هر یک از اینفلوئنسرهای مورد علاقه شما با صفر فالوور شروع کرد و مجبور بود برای رسیدن به جایی که امروز است، اشتباهات زیادی انجام دهد. اما برای تبدیل شدن به یک خالق برتر، باید استراتژی های سبک زندگی مناسب اینستاگرام را درک کنید . . .

به عنوان وبلاگ نویس شب زنده دار، سپس استراتژیست رسانه های اجتماعی، و اکنون مدیر ارشد استراتژی تأثیرگذاری و مشارکت های استعدادیابی در مجله های هرست، بریتنی هنسی نقش اینفلوئنسرها را در حال تکامل و گسترش یافته است و به چیزی تبدیل شده است که تعداد کمی از مردم در هنگام ظهور رسانه های اجتماعی تصور می کردند. او بینش بی نظیری دارد که صنعت محتوای برند، کجاست و به کجا می رود.

در این کتاب خواهید یافت که چگونه:

* مخاطب بسازید و آنها را درگیر خود کنید
* برند خود را بسته بندی کنید و شرکت های مورد علاقه خود را ارتقا دهید
* از نفوذ خود درآمد کسب کنید و بفهمید که چقدر افزایش می یابد
چه تازه کار خود را شروع کرده باشید و چه آماده فعالیت های بزرگتری باشید، Hennessy شما را با اصول تأثیرگذار اصلی راهنمایی می کند. ایجاد محتوایی به ارزش دو بار ضربه زدن و استفاده از هشتگ برای کشف. او به شما نشان می دهد چگونه پروفایل خود را ارتقا دهید، تاثیر گذاری خود را بپذیرید و درآمد کسب کنید و همه اینها در حالی است که کاری را که دوست دارید انجام می دهید
خواندن این کتاب رو به تمامی دوستانی که قصد دارند در فضای اینستاگرام بطور حرفه ای فعالیت کنن و نامشون رو به عنوان اینفلوئنسر مطرح کنند پیشنهاد می کنم، راهنمای عملی استفاده از اینستاگرام برای کسب درآمد از راه اینفلوئنسری رو به شما یاد میده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست